• Customer Care
  • (888) 123-4567

Актуальні новини

Основні тренди змін бухгалтерського і податкового законодавства

ВЕСЕЛИХ НОВОРІЧНИХ СВЯТ!

Любі клієнти, партнери, друзі!

Новий рік – це крок у майбутнє. Тож нехай він стане роком добрих змін, нових можливостей і досягнень, реалізації запланованого та процвітання! Натхнення вам та задоволення від праці, поваги від колег, кар’єрного і особистісного зростання, любові, взаєморозуміння і затишку у ваших сім’ях!

ОБЛІКОВО-ПОДАТКОВИЙ СЕМІНАР

18 грудня в Києві Інститут обліку і фінансів спільно з ФАБФМіжнародним інститутом аудитуАгроPRO, ТКК "Азимут", Світланою Левицькою провели семінар для бухгалтерів сільськогосподарських підприємств, викладачів ВНЗ та науковців.

ЗАЛА НААН, БУХГАЛТЕРИ, ПОДАРУНКИ. А ЯК ВИ ЗАВЕРШУЄТЕ 2019 РІК?

Вчора відбувся семінар для державних підприємств НААН. Традиційно у дописах такого типу розповідають про спікерів та їх виступи. Проте цього разу хочемо зробити акцент на вас – наших дорогих слухачах.

ОБЛІКОВО-ПОДАТКОВІ ЗМІНИ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ: ФАКТИ ТА ПРОГНОЗИ

Громадська організація «Федерація аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України» (ФАБФ) спільно з Інститутом обліку і фінансів запрошує на практичний семінар «Обліково-податкові зміни в сільському господарстві: факти та прогнози»!

А ВИ ВЖЕ ЗВІТУЄТЕСЯ ЗА МСФЗ?

МСФЗ – не нове слово в лексиконі бухгалтера. Вони запровадженні в низці країн світу й активно проникають у вітчизняну практику. Зміни в Законі «Про бухгалтерський облік» найяскравіше тому підтвердження. Якщо ваше підприємство потрапило в число «щасливчиків», які зобов’язані звітуватися за міжнародними вимогами, то ви можете скористатися двома варіантами.