• Customer Care
  • (888) 123-4567

Актуальні новини

Основні тренди змін бухгалтерського і податкового законодавства

КОРПОРАТИВНИЙ ТРЕНІНГ ДЛЯ ГОЛОВНИХ БУХГАЛТЕРІВ ПІДПРИЄМСТВ ГРУПИ «РЕСІЛІЕНТ»

12-13 лютого Інститутом обліку і фінансів спільно з Міжнародним інститутом аудиту проведено 2-денний корпоративний тренінг для головних бухгалтерів підприємств групи компаній «Ресіліент».

В рамках першого дня тренінгу учасники разом з Євгенією Попко, директором Інституту обліку і фінансів, проаналізували актуальні законодавчі зміни в обліку та оподаткуванні. Ефективному засвоєнню матеріалу сприяло розв’язання Людмилою Стецюк, старшим аудитором Міжнародного інституту аудиту, практичних кейсів з обліку основних засобів, МНМА та МШП.

Друга частина навчання пройшла за обговоренням сутності витрат, їх класифікації та розподілу. Бізнес-тренером цього блоку був Борис Мельничук, директор Міжнародного інституту аудиту. Людмила Стецюк опрацювала з учасниками особливості ведення обліку розрахунків за отриманими й виданими авансами та відображення податкових зобов’язань і податкового кредиту з ПДВ.

 

«В умовах нестабільної економіки та законодавства, яке постійно змінюється, ми відчуваємо необхідність постійного підвищення кваліфікації облікових кадрів. Нещодавно зіштовхнулися з проблемою пошуку головного бухгалтера аграрного спрямування, тому вирішили зрощувати власних фахівців за допомогою корпоративного навчання»

Віталій Гащак, головний бухгалтер
групи компаній «Ресіліент»
 
 
 

Надрукувати