• Customer Care
  • (888) 123-4567

Актуальні новини

Основні тренди змін бухгалтерського і податкового законодавства

КВАРТАЛЬНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ БУХГАЛТЕРІВ СИСТЕМИ НААН

1 березня 2019 року Інститут обліку і фінансів провів черговий квартальний семінар «Актуально про податково-облікові новації 2019 року» для державних підприємств (дослідних господарств) Національної академії аграрних наук України.

Відкрив захід голова Вченої ради Інституту обліку і фінансів, академік НААН Валерій Миколайович Жук. Він привітав присутніх із першим днем весни та подякував за прагнення до професійного зростання.

Зі звернення від імені Національної академії аграрних наук України виступив віце-президент Академії Михайло Васильович Гладій. Академік наголосив на важливості постійного навчання спеціалістів облікових служб підприємств та їхній ролі в інформаційному представленні досягнень вітчизняної академічної науки.

Директор Інституту обліку і фінансів Євгенія Попко розповіла про основні моменти складання звіту про управління, його структуру, наповнення, адресатів та оприлюднення, а також представила інші законодавчі зміни (валютну лібералізацію, новації в перевірках та грошових розрахунках).

Виступ Юлії Шендерівської, консультанта з питань обліку та оподаткування Інституту обліку і фінансів, був присвячений трудовим відносинам, накопичувальній пенсійній системі та іншим змінам з ЄСВ і ПДФО.

Особлива увага була приділена питанням адміністрування, справляння та сплати ПДВ, а саме: актуальним змінам, роз’ясненням ДФС, особливостям визначення бази оподаткування для різних операцій, нюансам заповнення ПН та РК, які розкрила консультант з питань обліку та оподаткування Інституту обліку і фінансів Анастасія Федурцо.

Приємним бонусом для учасників семінару став розіграш призів, в результаті якого десять подарунків знайшли своїх власників.

Дякуємо всім учасникам заходу за активну участь, цікаву дискусію та плідну співпрацю!

До нових зустрічей! Це стає доброю традицією.

 

 
   
   
   

 


Надрукувати