• Customer Care
  • (888) 123-4567

Експертні коментарі

Професійні статті від фахівців Інституту обліку і фінансів

АМОРТИЗАЦІЙНА ПОЛІТИКА У ВОЄННИЙ ЧАС: ПРОПОЗИЦІЇ

Розуміючи складність умов, в яких опинилися підприємства аграрного сектора економіки під час війни, Інститут обліку і фінансів спільно з ННЦ «Інститут аграрної економіки» розробив ряд пропозицій.

Звільнення працівника у разі служби за контрактом

Чи не найбільше питань виникає щодо надання трудових гарантій працівникам, які вступили на військову службу за контрактом. Причина тому – постійне внесення змін до ч. ч. 3 і 4 ст. 119 Кодексу законів про праці і викладення цих норм у різних редакціях. Тож не дивно, що роботодавці в них плутаються.

МЕТОДРЕКОМЕНДАЦІЇ З ФІКСАЦІЇ ШКОДИ ВНАСЛІДОК БОЙОВИХ ДІЙ

Ворог зруйнував або пошкодив значну кількість активів сільськогосподарських підприємств, унеможливив їхню діяльність на окупованих територіях, у місцях проведення бойових дій. Українською державою, світовим співтовариством розгортається робота по притягнення агресора до відповідальності та відшкодування завданих збитків і втрат.

РОЗРАХУНОК ПРЯМОЇ І НЕПРЯМОЇ ШКОДИ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ ДЛЯ АГРОВИРОБНИКІВ

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації» від 20.03.2022 р. № 326 фахівцями Інституту обліку і фінансів та відділу обліку і оподаткування ННЦ "Інститут аграрної економіки" проведено роботу з підготовки: